Florian Grillitsch
Date of Birth 07.08.1995
Age 28
Nat. Austria  Austria
Height 1,87m
Contract until Jun 30, 2026
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club TSG 1899 Hoffenheim
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3116
3016
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 6, 2022
Share this rumour

F. Grillitsch Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu?

Jul 17, 2022 - 5:02 PM hours
Eğer bu oyuncuyu alamazsak umarım o pürüz sakatlık falan olur. Onun dışında bir pürüz çıkması bizim için büyük bir fırsatı tepmek demektir. Bu seviye bir oyuncu sakatlığı yoksa bedavaya bir daha bulunmaz. Karşımıza çıksa bile bizden önce birileri alır.
Ben bu transferin bir şekilde yatacağını düşünüyorum.
Alıntı yap Rokenhronteys
Ben bu transferin bir şekilde yatacağını düşünüyorum.

Bu oyuncu kesin gelecek, pürüz falan yok. Galatasaray vereceği para ortaya çıkacagi için önünü alıyor. Yazıyorlar ya GS bu transferlerin dışında su transferi (5 tane daha) yapacak falan diye işte onlardan sadece bir forvet (ama sağlam bir isim) bir de genç orta saha alabilecek. Ve bu transfer bahane edilecek yüksek verdik diye...
aynen laola.at de yaziyor yarin grillitsch aciklanabilir diye
Gs bu topçuyuda kaptırmaz inşallah!..
F. Grillitsch Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#56
Jul 20, 2022 - 12:17 AM hours
Bu transfer inşallah yatmaz, artık 3-5'e bakmadan oyuncu almamız lazım. Daha fazla transfer kaptırmaya kimsenin tahammülü yok. Ya talip olmayın ya da talip olduğunuzu alın.
F. Grillitsch Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#57
Jul 20, 2022 - 12:26 AM hours
Alıntı yap Rokenhronteys
Bu transfer inşallah yatmaz, artık 3-5'e bakmadan oyuncu almamız lazım. Daha fazla transfer kaptırmaya kimsenin tahammülü yok. Ya talip olmayın ya da talip olduğunuzu alın.

Aynen öyle. Çünkü çok iyi topçu ve bonservisi elinde.. Ben keşke FB alsaydı dedim. Lakin JJ illa Arao dedi 3m da bonservis verdik. Bu adam bedava ya.. Ve Arao'ya 10 basar!.. Tam avrupalı. Koy Real Madride Sırıtmadan oynar.
karamsarlık gibi olmasın ama bu biraz oyuncunun piyasa yapması gibi geliyor gsyi kullanıp referans gösterip yüksek kontrat veren 5 büyük lig takımına imzalayacak sanki. pedroda aynı şekilde italyadan 1-1.5 dışında teklif alamayınca gs sayesinde fiyatını arttırdı fenere 2.6ya geldi. bizim gözümüze bu tarz oyuncular çok büyük geliyor ama avrupada bu oyuncular 1milyondan yukarı maaşı zor görüyor. konudan çok alakasız olucak ama cengiz ünder romada 1m€ alırken fener yedek bıraktığı novaka 2-2.5m maaş veriyordu mesela. türkiye cidden maaş konusunda çok bonkör ama bonserviste cok cimri çift haneli bonservis verdiğini göremezsin ama bakıyorsun 5milyon maaşı bağlıyor öbür yanda sıradan avrupa takımları 20ye oyuncu alabiyor ama 1-2mden fazla maaş veremiyorlar. neyse gelirse çok şaşırım iyi bir transfer olur
İmza parası 1.75-2m arası maaşa da max 2.5 ver al Galatasaray'a inanılmaz yarari olur
grillitsch transfer detayları;
1.8 milyon euro imza parası
2 milyon euro maaş
4 senelik sözleşme
transfer'de sorun yok.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.