Florian Grillitsch
Date of Birth 07.08.1995
Age 28
Nat. Austria  Austria
Height 1,87m
Contract until Jun 30, 2026
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club TSG 1899 Hoffenheim
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3016
2916
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 6, 2022
Share this rumour

F. Grillitsch Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu?

Jul 17, 2022 - 5:02 PM hours
Alıntı yap ScoutTransferi
Karşılaşmanın ardından basın toplantısında soruları yanıtlayan Teknik Direktör Okan Buruk, Florian Grillitsch ile ilgili gelen soruya da yanıt verdi. Buruk, "Grillitsch için bizim de soru işaretlerimiz var. Oyuncu bir takımla hazır bir şekilde çalışmıyor. İlk tercih edeceğimiz oyunculardan biri değil. Daha hazır, direkt takım idmanlarına başlayabilecek oyuncular üstünde duracağız" dedi.

Grillitsch transferi veto edilmişse benziyor. Oyuncu uzun süredir idman yemediği için toparlaması uzun süre alıcaktır. Thiago Mendes transferine yönelinmiş olabilir.

Son duyumuma göre Rusya'dan 6 numara için temasa geçilmiş, oyuncu Rus değilmiş. Benim aklıma normann geldi ama dogrulayamadim henüz.
Alıntı yap AslanMashadov

Karşılaşmanın ardından basın toplantısında soruları yanıtlayan Teknik Direktör Okan Buruk, Florian Grillitsch ile ilgili gelen soruya da yanıt verdi. Buruk, "Grillitsch için bizim de soru işaretlerimiz var. Oyuncu bir takımla hazır bir şekilde çalışmıyor. İlk tercih edeceğimiz oyunculardan biri değil. Daha hazır, direkt takım idmanlarına başlayabilecek oyuncular üstünde duracağız" dedi.

Grillitsch transferi veto edilmişse benziyor. Oyuncu uzun süredir idman yemediği için toparlaması uzun süre alıcaktır. Thiago Mendes transferine yönelinmiş olabilir.

Son duyumuma göre Rusya'dan 6 numara için temasa geçilmiş, oyuncu Rus değilmiş. Benim aklıma normann geldi ama dogrulayamadim henüz.

Geçen yıl Norwich City de kiralık olan oyuncuyu diyorsun? Oyuncu bizim ortasahayı toparlar mı dersin?
F. Grillitsch Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#83
Jul 25, 2022 - 10:03 AM hours
Alıntı yap AslanMashadov

Geçen yıl Norwich City de kiralık olan oyuncuyu diyorsun? Oyuncu bizim ortasahayı toparlar mı dersin?

Ben odur diye tahmin ediyorum, oyuncu iyi bir profile benziyor. Oliver Abildgaard'da olabilir bir arkadaşımın aklına rusya 6 numara diyince direk bu adamı söyledi. bahattin demirbilek transfer için sponsor olacak denildi bana. bu hafta netleşir isimde transfer durumu da.
Yazılan bir sürü ortasahadan ısındığım tek isim. Bedava bu adam nasıl alamıyorsun. Para vermeyeceksin ki
Alıntı yap fanaticogalata

Yazılan bir sürü ortasahadan ısındığım tek isim. Bedava bu adam nasıl alamıyorsun. Para vermeyeceksin ki

Malum şahıs yüzünden olmadı galiba.
This contribution was last edited by fanaticogalata on Jul 27, 2022 at 1:16 PM hours
Şuan takımda görmek en çok görmek istediğim oyuncu bu. Takımın defans+ 6 numara +8 numara eksiği var. Bu adam ilaç olacak biri. Yönetimin aklından ne geçiyor acaba bu bedava oyuncuyu neden almıyorlar!! 500bin fazla ver al belki ilerde satarsın sonuçta daha genç!
yaa kardeşim bir bitmediniz yönetim sen kadar düşünemiyor mu zaten bu adama bonservis vermeyecez onun yerine maaş imza parası veririz sıkıntı yok diyemiyor mu o kadar oyuncu aldı adamlar bu dediğini düşünemeyecek mi? siz her şeyi para mı zannediyorsunuz adam daha 26 yaşında 500 bin 1 milyon fazla verince hemen koşa koşa sana mı gelecek belki Avrupada kalmak istiyor belki CLde oynamak istiyor Türkiyeye gelmek istemiyor belki 10 milyon maaş versen yine gelmem diyor olamaz mı bunlar her şey para mı?
Alıntı yap Kullanici
Şuan takımda görmek en çok görmek istediğim oyuncu bu. Takımın defans+ 6 numara +8 numara eksiği var. Bu adam ilaç olacak biri. Yönetimin aklından ne geçiyor acaba bu bedava oyuncuyu neden almıyorlar!! 500bin fazla ver al belki ilerde satarsın sonuçta daha genç!

Ben de sizin gibi düşünüyordum ancak Okan hocanın gerekçesi çok haklı.
Galatasaray'a "hazır" oyuncu lazım.
Ayrıca pek de genç sayılmaz artık 26 yaş futbolda.

•     •     •

***Nothing Is Static***
Valla kardeşim işin perde arkasında yaşananları biliyor musun? Beni azarlıyorsun ama işin perde arkasında olanları biliyorsan açıkla bende hak vereyim. Arkadaşlar 26 yaş bence bizim lig için ideal yaş. Genç sayılır. 2 sene oynat 10m sat karlısın. Yönetimin yaptığı eline yüzüne bulaştırdıkları transferi Okan hoca yolu İLE kapatmak. Hazır degil de ne yaa? Evanderi alacaklar bu yönetim adam sakat 1 aya anca maça çıkar diyorlar. Grilish hazır değilse evander ne durumda oluyor? Arkadaşlar işin Aslı tamamen transfer BAŞARISIZLIĞI BAŞKA BİŞİ DEGİL!
Alıntı yap Kullanici
Valla kardeşim işin perde arkasında yaşananları biliyor musun? Beni azarlıyorsun ama işin perde arkasında olanları biliyorsan açıkla bende hak vereyim. Arkadaşlar 26 yaş bence bizim lig için ideal yaş. Genç sayılır. 2 sene oynat 10m sat karlısın. Yönetimin yaptığı eline yüzüne bulaştırdıkları transferi Okan hoca yolu İLE kapatmak. Hazır degil de ne yaa? Evanderi alacaklar bu yönetim adam sakat 1 aya anca maça çıkar diyorlar. Grilish hazır değilse evander ne durumda oluyor? Arkadaşlar işin Aslı tamamen transfer BAŞARISIZLIĞI BAŞKA BİŞİ DEGİL!

Bakın bu sene Galatasaray başarılı olur olmaz bilemiyorum ama benim kafamda ki Galatasaray sistemini kurmuş, transfer döneminin başında eksikliklerini tamamlayan gerekirse fırsat transferini yapan, alt yapıdan oyuncu çıkaran ve milli takımın kadrosunu belirleyen bir takım olmalı. Galatasaray Türkiye nin en başarılı takımı ama müthiş yönetim zafiyetleri var. Yıllardır bir 6 numara bulmak bu kadar zor olmamalı. Forvette geçen yıl gol atmakta çok zorlandık hala 1 yeni forvet birde ihtiyar bir forvet var. Yeni forvet bu saatte kalmamalı. Ben bu yıla kadar takım yonetiminden nadir tanıdıkları olan ve dışarıdan takip eden birisiydim. İlk kez bu yonetimde tanıdıklarım var ve biraz işin içindeyim. Adamlar (benim tanıdıkları dahil) çok rahatlar ve plansizlar maalesef. Yurtdışında uzun süre yaşadım bazı futbol takımlarınin nasıl yönetildiğine şahit oldum. Bizim kadar büyük olmayan takımlarda 3 yıl, 6 yıl ve 12 yıllık plan cetvelleri ile hareket edildiğini gördüm. Mesela espanyol takımınin Çinli bir oyuncuyu Çin'de forma satmak için alıp, 2 yıl Çinlileri Barcelona ya düşman ettiklerini veya nottingham in transfer edemediği oyuncuyu 4 yıl takip edip sonra transfer ettiklerini biliyorum. Biz maalesef son dakikada bir şeyler yapıp, eee yaptım işte demeye alışmış bir takımız...
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.