Rade Krunic
Date of Birth 07.10.1993
Age 30
Nat. Bosnia-Herzegovina  Bosnia-Herzegovina
Height 1,84m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club Fenerbahce
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 32-1
12--
10--
4--
3--
3-1
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 9, 2023
Share this rumour

Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu?

Jul 27, 2023 - 3:40 PM hours
Fenerbahçe, AC Milan’dan Rade Krunić’i resmen istedi. AC Milan oyuncunun geleceğine dair henüz kararını vermedi. Karşılıklı temaslar sürecek.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#1
Jul 27, 2023 - 5:09 PM hours
Alıntı yap Emreakp
Kaynak: twitter.com
Fenerbahçe, AC Milan’dan Rade Krunić’i resmen istedi. AC Milan oyuncunun geleceğine dair henüz kararını vermedi. Karşılıklı temaslar sürecek.

milan sportif direktörü ottavio da fenerbahçenin ciddi ilgisi olduğunu açıkladı oyuncu muhtemelen fenerbahçeye transfer olacak
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#2
Jul 27, 2023 - 5:30 PM hours
Bu adam hakkında bir şey bilmiyorum. O yüzden yorum yapamayacağım ama renato sanchez isterdim. Keşke onu getirselerdi
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#3
Jul 28, 2023 - 1:05 PM hours
Bu adam ligimizde iş yapar renato sanchezin sakatlık sorunu var
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#4
Aug 1, 2023 - 12:31 PM hours
Source: twitter.com
Fenerbahçe, AC Milan forması giyen Rade Krunić için resmi teklif yaptı.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#5
Aug 1, 2023 - 12:43 PM hours
Transfer edildiği söyleniyor. Çok iyi transfer. Beğendiğim bir futbolcu. İki kutu arasını çok iyi oynuyor. Takım oyuncusu. Performansı hep net.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#6
Aug 1, 2023 - 1:02 PM hours
Beğendiğim bir futbolcu değil, keşke daha kaliteli ve net bir isim alınsaydı ama iyi bir sistemde iş yapabilir aldıysak kulübümüze hayırlı olsun.
This contribution was last edited by HadronX on Aug 1, 2023 at 1:23 PM hours
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#7
Aug 1, 2023 - 1:12 PM hours
Alıntı yap HadronX

Beğendiğim bir futbolcu değil keşke daha kaliteli ve net bir isim alınsaydı ama iyi bir sistemde iş yapabilir aldıysak kulübümüze hayırlı olsun.

Nicolás Domínguez
This contribution was last edited by H4k4nn on Aug 1, 2023 at 1:13 PM hours
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#8
Aug 1, 2023 - 1:14 PM hours
Alıntı yap H4k4nn
Alıntı yap HadronX

Beğendiğim bir futbolcu değil keşke daha kaliteli ve net bir isim alınsaydı ama iyi bir sistemde iş yapabilir aldıysak kulübümüze hayırlı olsun.

Nicolás Domínguez

Bence şimdi Krunic alınacağına 1/2 hafta daha piyasayı yoklayıp daha iyi oyuncu alabilirdik ya da Dominguez'i. 1 orta saha daha alınır gibi umarım o "acaba mı?" dedirten bir isim olmaz.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#9
Aug 1, 2023 - 1:18 PM hours
Alıntı yap HadronX

Hiç mi maç izlemiyorsunuz diye bazen düşünüyorum. Krunic, Maignan ve Leao ile beraber Milan’ı yarı finale kadar taşıyan üç isimden biriydi. İnanılmaz bir efor ortaya koydu. Torreira’nın yaptığı süpürme işlerinden sonra kaptığı toplarla Gedson gibi atağa katılıyor. Gerçekten izlemediğinizi düşünüyorum.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#10
Aug 1, 2023 - 1:21 PM hours
Alıntı yap TalentScoutTR
Alıntı yap HadronX

Hiç mi maç izlemiyorsunuz diye bazen düşünüyorum. Krunic, Maignan ve Leao ile beraber Milan’ı yarı finale kadar taşıyan üç isimden biriydi. İnanılmaz bir efor ortaya koydu. Torreira’nın yaptığı süpürme işlerinden sonra kaptığı toplarla Gedson gibi atağa katılıyor. Gerçekten izlemediğinizi düşünüyorum.

Önemli olan maç izlemekten çok izlediğini iyi analiz etmek ben bu sene futbolu fazla takip etmedim, o kadar isim yazıldıktan sonra Krunic beni tatmin etmedi seni de Ekambi transferi mutlu etmedi mesela. Biraz saçma yorum olmuş bence.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.