Rade Krunic
Date of Birth 07.10.1993
Age 30
Nat. Bosnia-Herzegovina  Bosnia-Herzegovina
Height 1,84m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club Fenerbahce
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 32-1
12--
10--
4--
3--
3-1
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 9, 2023
Share this rumour

Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu?

Jul 27, 2023 - 3:40 PM hours
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#51
Aug 7, 2023 - 6:52 AM hours
Alıntı yap YugiPeeK

Bende seninle aynı durumdayım... inşallah bu sene şampiyon olamayızda ali koç ve yönetiminden kurtuluruz...

Siz gerçekten Fenerbahçe’li misiniz?
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#52
Aug 7, 2023 - 7:20 AM hours
Alıntı yap Jincxed
Alıntı yap YugiPeeK

Bende seninle aynı durumdayım... inşallah bu sene şampiyon olamayızda ali koç ve yönetiminden kurtuluruz...

Siz gerçekten Fenerbahçe’li misiniz?

kaç defa sildim yazdıklarımı canımı sıkma sg.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#53
Aug 7, 2023 - 10:51 AM hours
Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Krunic, Fenerbahçe'ye gitmek için Milan'a inanılmaz bir baskı yapıyor.

(Yağız Sabuncuoğlu)

Eğer bu gerçekse Krunic kesinlikle fenere gelmeli bu tarz oyunculara ihtiyacımız var kaliteside belli ilk 11 kalitesini artıracak oyuncu sonuçta! Domiguez merih ekambi gibi karar veremeyen oyuncuları kapımızı kapamamız lazım...

Oyuncu Milan'da seviliyor teknik ekipte bırakmak istemiyordu biz teklif yapınca oyuncu bize gelmekte ısrar etti açıkçası bize gelmesindeki ısrarının nedenini bilmiyorum . İsmail hocada mutlaka alınsın dendiyse alınmalı.

Dzeko nun büyük ihtimalle son sezonu yada bir sezon sonra salıcak futbolu krunicle araları çok iyi sanırsam onun etkisiyle gelmek istiyor maaş 3,5mil yazmışlar bence 2-2,5mile okeydir oyuncu sanırsam bizim ilk 11 kalitesini yükseltir ihtiyaç var yani gelirse kimse neden geldi muhabbeti olacak bir oyuncu değil, ben özellikle ekambi transferine anlam veremedim sağ kanat oyuncu olsaydı gelsin derdim kentten üstün oyuncu değil ikiside aynı ayarda tuhaf yedek kulübesine yapılan transfer aynı ücrete oynucak daha yüksek kalitede kanat oyuncusu alabilirdik...

Krunic'e 3.5 milyon € maaş vermeyiz bence zaten KAP açıklamasında maaşı yazmazsa 3 milyon €'nun altında aldığı da anlaşılır. Şöyle de bir şey var her ne kadar Zaha ve Ekambi transferleri birbirinden bağımsız olsa da Zaha'dan sonra Ekambi ismi taraftarın tepkisine nden oldu Krunic'ten önce daha kalite ve yıldız isimlerin adı geçince insanlar Krunic'e burun kıvırdı, kötü topçu değil hocada alınsın dediyse alınmalı.
This contribution was last edited by HadronX on Aug 7, 2023 at 11:04 AM hours
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#54
Aug 7, 2023 - 10:55 AM hours
Alıntı yap BeyazGergedan
Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

(Yağız Sabuncuoğlu)

Eğer bu gerçekse Krunic kesinlikle fenere gelmeli bu tarz oyunculara ihtiyacımız var kaliteside belli ilk 11 kalitesini artıracak oyuncu sonuçta! Domiguez merih ekambi gibi karar veremeyen oyuncuları kapımızı kapamamız lazım...

Oyuncu Milan'da seviliyor teknik ekipte bırakmak istemiyordu biz teklif yapınca oyuncu bize gelmekte ısrar etti açıkçası bize gelmesindeki ısrarının nedenini bilmiyorum . İsmail hocada mutlaka alınsın dendiyse alınmalı.

Dzeko nun büyük ihtimalle son sezonu yada bir sezon sonra salıcak futbolu krunicle araları çok iyi sanırsam onun etkisiyle gelmek istiyor maaş 3,5mil yazmışlar bence 2-2,5mile okeydir oyuncu sanırsam bizim ilk 11 kalitesini yükseltir ihtiyaç var yani gelirse kimse neden geldi muhabbeti olacak bir oyuncu değil, ben özellikle ekambi transferine anlam veremedim sağ kanat oyuncu olsaydı gelsin derdim kentten üstün oyuncu değil ikiside aynı ayarda tuhaf yedek kulübesine yapılan transfer aynı ücrete oynucak daha yüksek kalitede kanat oyuncusu alabilirdik...

Ekambi yedek olarak düşünülüyor. Sağ kanada Cengiz transferi olmadığı takdirde Kent sağda oynayacak Ekambi de Tadic'i yedekleyecektir. 2 orta saha + Ekambi + Livakovic şeklinde transfer bitirilir, Merih ve Cengiz beklenir; ikisinin de gelmediği takdirde İCK, MHY, İsmail, Serdar Aziz maçına göre rotasyona sokularak yerli sorunu çözülmeye çalışılır.

Krunic ise Milan'da senelik 1.5 milyon EUR bandında para kazanıyor, medyada çıkan 2.5-3.5 milyon EUR senelik ücret haberlerinden hiçbirinin hiçbir doğruluğu olduğunu düşünmüyorum. Geldiği takdirde yine 1.5 milyon EUR bandında maaş alacaktır. Oyuncu tarafında bu transfer nezdinde sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ama yönetim 7-8 milyon EUR bonservis vermektense kanat transferini Ekambi ile kapatıp Cengiz'in bonservisine ayrılacak paradan tasarruf ederek Dominguez- Jorginho / Bissouma / Rabiot orta sahasını kurmaya çalışacak ve çalışmalıdır. Yabancı kaleci transferi yapıldığı takdirde de ağustos sonlarına doğru Merih ve Cengiz için tekrar sular yoklanır.

Cengiz önceliğimiz çünkü 3.hakkımızı kanatta kullanacağız kaldı ki orta saha kesinlikle yabancı olmalı kanaatindeyim. Cengiz şu an 1.hedef olmalı. Bence Ndidi/Jorginho gelmez artık Krunic çekip bir tane de 8 çekeriz o isim artık Dominguez mi olur başkası mı olur bilemiyorum.

Ama oldu da 8 için liste başlarını alamadık ortalama topçu alacağımıza İsmail oynasın daha iyi o kadar kötü topçu değil.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#55
Aug 7, 2023 - 11:01 AM hours
Alıntı yap BeyazGergedan
Alıntı yap TheBestGoodMan

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

(Yağız Sabuncuoğlu)

Adam kötü oyuncu değil bizim ülkede neyin kafası yaşanıyor anlamıyorum bazen

Şahsen kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Ama Krunic ne Jorginho gibi bir pasör, ne Ndidi/Bissouma gibi kesici ne de topu alıp dönüp top taşoyacak bir dribblingi var. Eldeki malzemeden daha kaliteli, 11 seviyesini yukarı da çeker benim anlamadığım Cengiz'e 15 milyon EUR, Zaha'ya senelik 10 milyon EUR teklif edebiliyorken 6 numara transferinden neden tasarruf edilmeye çalışılıyor. Luiz Gustavo Krunic'ten daha iyi 6 numara adama topluca el freni diyorduk. Şimdi gidip takım oyun kurarken press yediğinde futbolcu olduğunu unutuyorken orta sahalar, Krunic'e 7-8 milyon EUR vermek nasıl transfer politikası? Elinde Arao var yüksek press oyununda orta sahadan adam geçirmiyor top kaybedilince, elindeki her orta sahadan daha temiz ayağı hepsinden 2 gömlek üstte uzun pası var, sadece topu alıp dönemiyor diye geçen sene yerden yere çalındı İsmail hoca gelince kadro dışı kaldı. Yanlış düşünüyorsam lütfen belirt, ama ben gerçekten anlamıyorum Krunic'in hangi eksiği gidereceğini düşündüklerini, veya Krunic'in yaptığı her şeyi 2 gömlek üstte yapan oyunculara elde para varken gidilmemesi gerektiğini.

Zaha'ya senelik 10 milyon € teklif etmedik oyuncunun talebiydi bu zaten biz de hemen masadan kalktık. Benim bildiğim max 6 civarına çıktık ki bence 5.5 üstüne çıkılmaması gerekiyordu. Ali Koç'u artık tanıyoruz gidip te kalite/net isime 15 milyon € vermez. Arao ile olmaz geçen sene gördük vasat topçu Krunic ile karşılaştırılmaması lazım.

Elde para varken Ndidi/Jorginho çekilemiyorsa Krunic mantıklı duruyor şimdilik. Ama 2 hafta daha dişimi sıkarım fırsat kollarım diyorsan başka.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#56
Aug 7, 2023 - 11:12 AM hours
Formda bir küfür kıyamet eksikti sonunda o da oldu. Moderatör eksikliği çok belli oluyor formda 4 mod gözükmesine rağmen tek mod ile bu iş dönmüyor olaya acil el atılması lazım kaç yıldır buradayım ilk defa küfür görüyorum formda.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#57
Aug 7, 2023 - 4:48 PM hours
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

(Yağız Sabuncuoğlu)

Krunic'e 3.5 milyon € maaş vermeyiz bence zaten KAP açıklamasında maaşı yazmazsa 3 milyon €'nun altında aldığı da anlaşılır. Şöyle de bir şey var her ne kadar Zaha ve Ekambi transferleri birbirinden bağımsız olsa da Zaha'dan sonra Ekambi ismi taraftarın tepkisine nden oldu Krunic'ten önce daha kalite ve yıldız isimlerin adı geçince insanlar Krunic'e burun kıvırdı, kötü topçu değil hocada alınsın dediyse alınmalı.

Tamamen yönetimin yaptığı algı yüzünden krunic'e burun kıvrıldı yıldız transfer deyip krunic tatmin etmiyor kimseyi benide dahil fakat ilk 11 kalitesini krunic yükselteceği için olumlu bakıyorum, Jorginho yıldız oyuncu adam zaten almış alacağını konferans ligi eksik jorginho ile konferans şampiyonluğuna gidilebilir tecrübe deneyimi ile elde etmek mümkün. 6 numara ismaili her zaman beğendim geçen sene ismail osayi oynamasını her maç çok istemiştim ismail hoca inşallah ismail farkını ilk 11e koyar hiç transfer olmasın ismail'e okeyim agresif hızlı defansif anlamda fazlasıyla iyi şuanki oyuncuların arasında arao'dan iki tık üstün benim gözümde.

Jorginho+Krunic+Sağ kanat(kaliteli isim skorer) konferans ligi şampiyonluğuna götürür şuanki yönetimin hedefi sanki ligde 2.-3. konferans son 8e kalmak gibi bişey tuhaf, elinde imkan bu satışlardan sonra her alanda şampiyonluk için oynucak kadroya 2-3 transfer kalmış gidipte yedek kulübesi kalitesinde oyuncu alıp yerinde sayıklamak akla zarar.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#58
Aug 7, 2023 - 4:51 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Formda bir küfür kıyamet eksikti sonunda o da oldu. Moderatör eksikliği çok belli oluyor formda 4 mod gözükmesine rağmen tek mod ile bu iş dönmüyor olaya acil el atılması lazım kaç yıldır buradayım ilk defa küfür görüyorum formda.

Çakma cinconlu seni benim kimse fenerbahçeliyimi sorgulayamaz, öleceğimi bilsemde bu uğurda canım feda ne küfüründen bahsediyon herşeye bedel fenerbahçelik nedir bilmezsin sizin GS'liğe benzemez neyse istediğin yere şikayet edin 1. Türkiyem 2. Ailem 3. Fenerbahçem bu 3 uğurda ölmeye hazır birine fenerbahçeliğimi kimse sorgulayamaz!
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#59
Aug 7, 2023 - 5:14 PM hours
Alıntı yap YugiPeeK

Çakma cinconlu seni benim kimse fenerbahçeliyimi sorgulayamaz, öleceğimi bilsemde bu uğurda canım feda ne küfüründen bahsediyon herşeye bedel fenerbahçelik nedir bilmezsin sizin GS'liğe benzemez neyse istediğin yere şikayet edin 1. Türkiyem 2. Ailem 3. Fenerbahçem bu 3 uğurda ölmeye hazır birine fenerbahçeliğimi kimse sorgulayamaz!

Cincon falan düzgün konuş gevşek ağızlı pis herif, şunu atın şuradan Allah aşkına üsluba bak adamdaki.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#60
Aug 7, 2023 - 5:34 PM hours
Alıntı yap Drogba190566
Alıntı yap YugiPeeK

Cincon falan düzgün konuş gevşek ağızlı pis herif, şunu atın şuradan Allah aşkına üsluba bak adamdaki.

Adamına göre konuşuyorum ne boş yaptınız zorunuza giden noldu hala fenerbahçenin transfer söylentilerinde geziniyorsunuz ? amaç ne ? amaçsız bir insanın karşımda konuşması beni rahatsız ediyor...

Adminlere şikayet etmişsiniz bende adminlere savunmamı yapayım ( @soulxyz @MoonlanD @egehans); Fenerbahçe - Galatasaray - Beşiktaş - Trabzon ezelden beri rakiptir bunu bilmeyen yok her ortamdada aynıdır karşı taraf kışkırtıyor hukuken şuan sövsem herhangi bir cezası yoktur @Drogba190566 @Jincxed @TransferErcibi bunların ip kontrolü yapabiliyorsanız yapın tek hesap değil belli amaçları insanlara saldırdıp olay çıkarmak herkes eyvallah çekmez ben asla!
Yani herhangi bir suç küfür yoktur karşı taraf istediği yere çekiyor artniyetli GS çakma taraftar oldukları belli kendi söylentileri dışında rakiplerin söylentilerinde geziniyorlar benim 1 tane bile rakibimin söylentilerinde yorumum yoktur! Buranın amacı taraftar olduğumuz kulübün oyuncu söylentileriyle fikrimiz söylemek fenerbahçeli olduğum için fenerbahçeli kardeşimle tartışmak durumu değerlendirmektir neyse çok uzun yazdım eğer tek ben banlanırsam tüm SS'leri aldım Reddit dahil her türlü platformda paylaşacağım haksız ban yersem eğer onlarla beraber yiceksem okeyim sorun yok kışkırtanlar onlar sonuçta!
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.