Rade Krunic
Date of Birth 07.10.1993
Age 30
Nat. Bosnia-Herzegovina  Bosnia-Herzegovina
Height 1,84m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club Fenerbahce
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 32-1
12--
10--
4--
3--
3-1
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 9, 2023
Share this rumour

Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu?

Jul 27, 2023 - 3:40 PM hours
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#71
Aug 7, 2023 - 7:58 PM hours
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Krunic, Fenerbahçe'ye gitmek için Milan'a inanılmaz bir baskı yapıyor.

(Yağız Sabuncuoğlu)

Eğer bu gerçekse Krunic kesinlikle fenere gelmeli bu tarz oyunculara ihtiyacımız var kaliteside belli ilk 11 kalitesini artıracak oyuncu sonuçta! Domiguez merih ekambi gibi karar veremeyen oyuncuları kapımızı kapamamız lazım...

Oyuncu Milan'da seviliyor teknik ekipte bırakmak istemiyordu biz teklif yapınca oyuncu bize gelmekte ısrar etti açıkçası bize gelmesindeki ısrarının nedenini bilmiyorum . İsmail hocada mutlaka alınsın dendiyse alınmalı.

Dzeko nun büyük ihtimalle son sezonu yada bir sezon sonra salıcak futbolu krunicle araları çok iyi sanırsam onun etkisiyle gelmek istiyor maaş 3,5mil yazmışlar bence 2-2,5mile okeydir oyuncu sanırsam bizim ilk 11 kalitesini yükseltir ihtiyaç var yani gelirse kimse neden geldi muhabbeti olacak bir oyuncu değil, ben özellikle ekambi transferine anlam veremedim sağ kanat oyuncu olsaydı gelsin derdim kentten üstün oyuncu değil ikiside aynı ayarda tuhaf yedek kulübesine yapılan transfer aynı ücrete oynucak daha yüksek kalitede kanat oyuncusu alabilirdik...

Krunic'e 3.5 milyon € maaş vermeyiz bence zaten KAP açıklamasında maaşı yazmazsa 3 milyon €'nun altında aldığı da anlaşılır. Şöyle de bir şey var her ne kadar Zaha ve Ekambi transferleri birbirinden bağımsız olsa da Zaha'dan sonra Ekambi ismi taraftarın tepkisine nden oldu Krunic'ten önce daha kalite ve yıldız isimlerin adı geçince insanlar Krunic'e burun kıvırdı, kötü topçu değil hocada alınsın dediyse alınmalı.

Ekambi konusu bugün Batsman’in de takımdan ciddi şekilde ayrılma ihtimali olduğu ortaya çıkınca Dzeko’yu Umut’la beraber yedekleme konusundabşr mantığa oturuyor. Ekambi ismine Krunic gibi bakmama sebebim hala Ekambi’nin yedek olarak düşünüldüğüne eminim.

Öncelikle yönetimin özellikle 2 3 senedir görüşülen oyunculara tepki geldiğinde “hoca istiyor” söylemini sık sık kullandığını gördük. Hoca gerçekten istiyor da olabilir ama Krunic’i isteyen hoca Jorginho/Ndidi istemez mi? Bence ister. Dikkat edin İsmail Kartal ilk geldiği sene Sosa yaşının da etkisiyle form kaybedene kadar 6 numarada oyun kurucu yetenekleri olan bir profil tercih ediyordu. Bu profilde Jorgingo’dan iyisi Türkiye’ye gelmedi gelmez de. Belki başka bir 6 alıp Krunic’i 8 oynatma planı vardır, öyle olduğu takdirde 6 ya yine Jorginho lazım keza diğer türlü teknik kalite ve yaratıcılık yetersiz kalır.

Batshuayi - Arao - King - Serdar Dursun - Crespo satıldıkları takdirde Fenerbahçe 80 milyon EUR’ya yakın satış yapmış olacak. 8 milyon EUR civarında maaş bütçesi açmış olacak.

80 MİLYON EURO.

Taraftar desen saçma sapan bir bilet fiyatı politikasına rağmen her sene çıkar çıkmaz kombine bitiriyor, rekor forma satışı yapılmış. Fenerium EUR üzerinden iki senede neredeyse 50% büyümüş.

Ayrıca FFP darboğazında kulübün eli rahatlamış.

Bütün bunlara rağmen Jorginho’ya 12 milyon EUR bonservis 6 milyon EUR senelik ücret verilemiyor olmasını kabul etmememekten de öte anlamıyorum. Bu maliyetlerde Jorginho zaten fırsat transferi değil midir? Bazı kulüpler gibi oyuncu satamıyoruz, 10 milyon EUR bütçemiz var da Jorginho Fenerbahçe sevdasından sözleşmesini fesh edip 1907 EUR luk mukaveleye imza atmadığı takdirde düşünmek bile lüks kaçıyor? Hayatın olağan akışına aykırı bir durum. Livakovic - Becao - Szymanski - Jorginho - Dominguez hepsine bol keseden 10ar milyon EUR yazsan 50 milyon EUR, hadi bir saf da biziz KAP açıklamalarını harfiyen gerçeklere uyarak yapıyor, bonservis gelirinin yarısını da bankalar birliğine veriyoruz; 10 milyon EUR kulüp dışından kaynak bulamıyor mu gerçekten benim 8 yaşından beri radyolardan da olsa her maçını takip ettiğim Fenerbahçe takımı?

Bakın Tadic 35 yaşında Ajaxla sözleşme feshetmese almazdık, Dzeko 40 ına 35 inden daha yakın olmasa alamazdık. Aldığımız Becao kariyerinde doğru düzgün 4lü oynamamış, oyun kurulumunda hiçbir vasfı olmayan, ileride oynayan hiçbir takımda görev almamış bir oyuncu. Szymanski potansiyelli bir oyuncu ama Fenerbahçe’nin yıllardır özlemini duyduğu 10 numara değil. Fenerbahçe’nin yıllardır üst seviye stoperi, orta sahası, oyun kurucusu, forveti yok. Buna rağmen transfer sezonu başlar başlamaz 9 milyon EUR verilerek direkt alınan stoper Becao, oyun kurucu bonservisini tamamen şans eseri eline alan 35 yaşında Tadic, forveti de sakatlansa 1 ay oynayamayacak 37 yaşında Dzeko. Orta saha hala yok ve en ciddi aday Krunic.

Yanlış düşünüyorsam belirtin lütfen, ben bu nasıl 60-80 milyon EUR satış yapılan transfer sezonu, nasıl bir futbol aklı anlamıyorum.

Haftalar önce Peres ve Batshuayi için ayrılık söylentileri başlamıştı ama Peres kalır diye düşünüyorum. Ekambi istememin nedeni buydu hem King/Pedro yerine geliyor hem olası Batshuayi ayrılığı ihtimali var o yüzden cuk oturacak bir profil. Ali Koç zamanında kötü çıkan topçuları çoğunlukla yönetim ve Emre aldırdı istisna olarak geçen sene Jesus'un aldırdıkları vasat yönetimin aldırdıkları faydalı çıktı. İsmail Kartal ben bunu istiyorum diyerek 10/15 milyon € harcatacak bir hoca değil geçen senelerde de gördük.

Şu an 48 milyon € gibi bir satış var saydıkların en fazla 25 milyon € getirir ki o da Arao'nun Arabistan'a gittiği senaryoda.

Jorginho transferinin maliyetlerini bilmiyorum ama zaten Zaha'ya 6 küsür maaş o kadar da imza parası verecek gücümüz varken söylediğin miktara Jorginho çekilmiyorsa ya Jorginho transferi daha maliyetlidir ya da oyuncu gelmek istemiyordur Galatasaray'a da yazıldı ama onlarda alamadı mesela adamların o kadar sponsor desteği var hem de.

Bence şu ana kadar en iyi transfer Tadic'ti Dzeko gerekliydi çünkü Vedat'tan sonra iyi bir santraforumuz olmamıştı Dzeko büyük kalite tabi sağlam da yedek gerekiyor. Becao ve Szymanski isimleri ilk yazıldığı zaman oyunculara çok hakim olmadığımı bu paralara daha iyisi neden alınmıyor demiştim ama Szymanski'yi tanıyanlara sorduğumda çok ciddi olumlu geri dönüşler aldım ayrıca Galatasaray'da istedi o kadar. Becao'da hala ben de senin gibi düşünüyorum artık oynayınca o soru işaretinin yerini daha somut bir ifade alacaktır. Şöyle düşünün kur sürekli artışta borçları ödemek her geçen gün daha da zor oluyor o yüzden transferlerden gelen para bizi maalesef rahatlatmıyor. 80 milyon € satış yapsak o para direkt kasaya girmiyor bizim Avrupa'da başarı kovalamamız lazım.

Özetlersek 10/15 milyon € para verip soru işareti oluşturacak profilde topçu, alacağımıza net/kalite isimler çekmeliyiz bizim yıllardır kalite eksiğimiz var.

Kulüplerin önündeki özellikle kur belirsizliğinde öte gelen maddi imkansızlıkların farkındayım. Biz taraftar olarak mümkün olduğu takdirde forma, kombine destek olmaya çalışıyoruz. Anlayış göstermeye çalışıyoruz. Anlamadığım nokta bu sıkıntılar varken Jayden’a 7 milyon EUR, İrfan Can’a 10 milyon EUR bir anda çıkarıp verebiliyoruz. Bu sene yaptığımızın yarısı satış yapmamışken üstelik.

Maddi imkansızlıklar da sadece Fenerbahçe özelinde değil tüm Türk kulüplerini alakadar eden konular. Sponsorluklar nezdinde dünyanın en büyük spor kulübü diyoruz, Türkiye’nin en büyük camiası diyoruz, tamam belli siyasi dinamikler yüzünden devlet elinden destek bazı rakiplerimiz kadar olmayabilir fakat kulüp bu kadar da sahipsiz değil.

Avrupa’da başarı da daimi bir oyuncu al sat sirkülasyonu içerisinde de gelmeyecektir. Kar edilen paranın aynı strateji içerisinde genç ve potansiyelli olmasının yanı sıra performans da verebilecek oyunculara yüksek bonservis düşük maaş şeklinde yatırılarak; bunların da Tadic, Dzeko, Jorginho gibi deneyimli isimlerle harmanlanarak Türkiye ve Avrupa’da rekabetçi olacak kadrolar kurulması gerekir. Bu bağlamda Oosterwolde, Ferdi, Altay, Bartuğ, Szymanski, Tadic, Dzeko, Eljif, Kim, Gustavo, İrfan transferlerini anlıyorum; Ndidi, Hjulmand, Jorginho, Dominguez, Bissouma, Livakovic transferlerini de anlarım. Ama Krunic’i özellikle bu denklemde mantık çerçevesinde bir temele oturtamadım. Krunic’e 7 vermek Hjulmand’a 20 vermekten daha mantıksız geliyor bana.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#72
Aug 7, 2023 - 8:02 PM hours
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

(Yağız Sabuncuoğlu)

Eğer bu gerçekse Krunic kesinlikle fenere gelmeli bu tarz oyunculara ihtiyacımız var kaliteside belli ilk 11 kalitesini artıracak oyuncu sonuçta! Domiguez merih ekambi gibi karar veremeyen oyuncuları kapımızı kapamamız lazım...

Oyuncu Milan'da seviliyor teknik ekipte bırakmak istemiyordu biz teklif yapınca oyuncu bize gelmekte ısrar etti açıkçası bize gelmesindeki ısrarının nedenini bilmiyorum . İsmail hocada mutlaka alınsın dendiyse alınmalı.

Dzeko nun büyük ihtimalle son sezonu yada bir sezon sonra salıcak futbolu krunicle araları çok iyi sanırsam onun etkisiyle gelmek istiyor maaş 3,5mil yazmışlar bence 2-2,5mile okeydir oyuncu sanırsam bizim ilk 11 kalitesini yükseltir ihtiyaç var yani gelirse kimse neden geldi muhabbeti olacak bir oyuncu değil, ben özellikle ekambi transferine anlam veremedim sağ kanat oyuncu olsaydı gelsin derdim kentten üstün oyuncu değil ikiside aynı ayarda tuhaf yedek kulübesine yapılan transfer aynı ücrete oynucak daha yüksek kalitede kanat oyuncusu alabilirdik...

Krunic'e 3.5 milyon € maaş vermeyiz bence zaten KAP açıklamasında maaşı yazmazsa 3 milyon €'nun altında aldığı da anlaşılır. Şöyle de bir şey var her ne kadar Zaha ve Ekambi transferleri birbirinden bağımsız olsa da Zaha'dan sonra Ekambi ismi taraftarın tepkisine nden oldu Krunic'ten önce daha kalite ve yıldız isimlerin adı geçince insanlar Krunic'e burun kıvırdı, kötü topçu değil hocada alınsın dediyse alınmalı.

Ekambi konusu bugün Batsman’in de takımdan ciddi şekilde ayrılma ihtimali olduğu ortaya çıkınca Dzeko’yu Umut’la beraber yedekleme konusundabşr mantığa oturuyor. Ekambi ismine Krunic gibi bakmama sebebim hala Ekambi’nin yedek olarak düşünüldüğüne eminim.

Öncelikle yönetimin özellikle 2 3 senedir görüşülen oyunculara tepki geldiğinde “hoca istiyor” söylemini sık sık kullandığını gördük. Hoca gerçekten istiyor da olabilir ama Krunic’i isteyen hoca Jorginho/Ndidi istemez mi? Bence ister. Dikkat edin İsmail Kartal ilk geldiği sene Sosa yaşının da etkisiyle form kaybedene kadar 6 numarada oyun kurucu yetenekleri olan bir profil tercih ediyordu. Bu profilde Jorgingo’dan iyisi Türkiye’ye gelmedi gelmez de. Belki başka bir 6 alıp Krunic’i 8 oynatma planı vardır, öyle olduğu takdirde 6 ya yine Jorginho lazım keza diğer türlü teknik kalite ve yaratıcılık yetersiz kalır.

Batshuayi - Arao - King - Serdar Dursun - Crespo satıldıkları takdirde Fenerbahçe 80 milyon EUR’ya yakın satış yapmış olacak. 8 milyon EUR civarında maaş bütçesi açmış olacak.

80 MİLYON EURO.

Taraftar desen saçma sapan bir bilet fiyatı politikasına rağmen her sene çıkar çıkmaz kombine bitiriyor, rekor forma satışı yapılmış. Fenerium EUR üzerinden iki senede neredeyse 50% büyümüş.

Bütün bunlara rağmen Jorginho’ya 12 milyon EUR bonservis 6 milyon EUR senelik ücret verilemiyor olmasını kabul etmememekten de öte anlamıyorum. Bu maliyetlerde Jorginho zaten fırsat transferi değil midir? Bazı kulüpler gibi oyuncu satamıyoruz, 10 milyon EUR bütçemiz var da Jorginho Fenerbahçe sevdasından sözleşmesini fesh edip 1907 EUR luk mukaveleye imza atmadığı takdirde düşünmek bile lüks kaçıyor? Hayatın olağan akışına aykırı bir durum. Livakovic - Becao - Szymanski - Jorginho - Dominguez hepsine bol keseden 10ar milyon EUR yazsan 50 milyon EUR, hadi bir saf da biziz KAP açıklamalarını harfiyen gerçeklere uyarak yapıyor, bonservis gelirinin yarısını da bankalar birliğine veriyoruz; 10 milyon EUR kulüp dışından kaynak bulamıyor mu gerçekten benim 8 yaşından beri radyolardan da olsa her maçını takip ettiğim Fenerbahçe takımı?

Bakın Tadic 35 yaşında Ajaxla sözleşme feshetmese almazdık, Dzeko 40 ına 35 inden daha yakın olmasa alamazdık. Aldığımız Becao kariyerinde doğru düzgün 4lü oynamamış, oyun kurulumunda hiçbir vasfı olmayan, ileride oynayan hiçbir takımda görev almamış bir oyuncu. Szymanski potansiyelli bir oyuncu ama Fenerbahçe’nin yıllardır özlemini duyduğu 10 numara değil. Fenerbahçe’nin yıllardır üst seviye stoperi, orta sahası, oyun kurucusu, forveti yok. Buna rağmen transfer sezonu başlar başlamaz 9 milyon EUR verilerek direkt alınan stoper Becao, oyun kurucu bonservisini tamamen şans eseri eline alan 35 yaşında Tadic, forveti de sakatlansa 1 ay oynayamayacak 37 yaşında Dzeko. Orta saha hala yok ve en ciddi aday Krunic.

Yanlış düşünüyorsam belirtin lütfen, ben bu nasıl 60-80 milyon EUR satış yapılan transfer sezonu, nasıl bir futbol aklı anlamıyorum.

Haftalar önce Peres ve Batshuayi için ayrılık söylentileri başlamıştı ama Peres kalır diye düşünüyorum. Ekambi istememin nedeni buydu hem King/Pedro yerine geliyor hem olası Batshuayi ayrılığı ihtimali var o yüzden cuk oturacak bir profil. Ali Koç zamanında kötü çıkan topçuları çoğunlukla yönetim ve Emre aldırdı istisna olarak geçen sene Jesus'un aldırdıkları vasat yönetimin aldırdıkları faydalı çıktı. İsmail Kartal ben bunu istiyorum diyerek 10/15 milyon € harcatacak bir hoca değil geçen senelerde de gördük.

Şu an 48 milyon € gibi bir satış var saydıkların en fazla 25 milyon € getirir ki o da Arao'nun Arabistan'a gittiği senaryoda.

Jorginho transferinin maliyetlerini bilmiyorum ama zaten Zaha'ya 6 küsür maaş o kadar da imza parası verecek gücümüz varken söylediğin miktara Jorginho çekilmiyorsa ya Jorginho transferi daha maliyetlidir ya da oyuncu gelmek istemiyordur Galatasaray'a da yazıldı ama onlarda alamadı mesela adamların o kadar sponsor desteği var hem de.

Bence şu ana kadar en iyi transfer Tadic'ti Dzeko gerekliydi çünkü Vedat'tan sonra iyi bir santraforumuz olmamıştı Dzeko büyük kalite tabi sağlam da yedek gerekiyor. Becao ve Szymanski isimleri ilk yazıldığı zaman oyunculara çok hakim olmadığımı bu paralara daha iyisi neden alınmıyor demiştim ama Szymanski'yi tanıyanlara sorduğumda çok ciddi olumlu geri dönüşler aldım ayrıca Galatasaray'da istedi o kadar. Becao'da hala ben de senin gibi düşünüyorum artık oynayınca o soru işaretinin yerini daha somut bir ifade alacaktır. Şöyle düşünün kur sürekli artışta borçları ödemek her geçen gün daha da zor oluyor o yüzden transferlerden gelen para bizi maalesef rahatlatmıyor. 80 milyon € satış yapsak o para direkt kasaya girmiyor bizim Avrupa'da başarı kovalamamız lazım.

Özetlersek 10/15 milyon € para verip soru işareti oluşturacak profilde topçu, alacağımıza net/kalite isimler çekmeliyiz bizim yıllardır kalite eksiğimiz var.

Ekambi skorer bir oyuncu değil hayal kırıklığı olucak uumarım senin dediğin şekilde olur oyuncu gidipte riskli yatırımlık transfer alsak umudumuz daha fazla olurdu gibi.

Dzeko seneye futbolu bırakıp yeter artık oynamak istemiyorum derse kimse zorlayamaz ki oyuncuyu yönetim zorlasa oyuncu isteksiz ne faydasını görürüz, batshuayi giderse yerine kaliteli santrafor çekemeyiz ki 2. santrafor olmayı kabul edicek oyuncu zaten kalitesizdir kendisinden bir beklentisi olmayan umudu olmayan oyuncudur demek bana göre neyse.

Sysmanski yi bende bilmiyordum fakat genç oyuncu olması ve istatistik verileri istikrarlı ilk 11 oynaması vs. görünce tamam demiştim gelsin beklentilerimin üstünde oldu, Becao henüz göremedim brezilyalı agresif stoper özlemi tüm taraftarın özlemidir bence tabi sahada görmeden erkenden konuşmak bi tık saçma sahada görücez gibi maribor maçında o zaman yorum yapmak pek doğru değil, ekambinin youtubedaki gol asist videolarını izledim santrafor olarak işe yarayacağını sanmıyorum basit o kadarda etkili birşey görmedim, kanat olarakta hiç sağ kanatta görmedim bile kendisini sol kanatta santraforda kısıtlayıpta skora az etkisi biraz üzücü.

Avrupadaki başarı nasıl elde edilir sorusunu yönetim sorsa zaten jorginhoyu kadroya çekerler arsenalda kadro dışı kaldı diyebilirim jorginhoda oynamıyacağı takımda para için kulübede oturacağını sanmıyorum 4-5mil maaş + bonus şeklinde transfer yaparak 6 numaralı konferans liginde bile en iyi 6 numaraya sahip olursun. Livakoviç kaleciye 10 mil serbest kalma maddesiyle gerekiyorsa alırsın, sağ kanat transferi tıkandıysa sol bek'e kaliteli oyuncu çek sağ kanata ferdiyi çek al sana şampiyonluk kadrosu, 8 numarayı zajc krunic kim oynuyorsa oynasın jorginho oyunu kurduktan sonra gerisi her türlü gelicek.

Sadece bizim kulübün borcu yok ki , GS'nin BJK'nin bizden daha fazla borcu olduğu halde taraftara transferi yapamayınca bir başarı elde edemeyince borcumuz var istatistiklerden vs. bahsedilmiyor ne bilim eğer başarı elde edilecekse kaç senedir gördük oyuncu kalitesi önemli, GS geçen sene şampiyon olabilir miydi taktikle mi kazandı ligi oyuncu kalitesiyle kazandı yani GS'yi hiç haz etmem fakat saygı gösteririm o ayrı dursun başkan ve yönetimine helal olsun demek düşer bize fedakarlıklarla şampiyon yaptılar bana göre.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#73
Aug 7, 2023 - 8:04 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap Drogba190566

Alıntı yap YugiPeeK

Formda bir küfür kıyamet eksikti sonunda o da oldu. Moderatör eksikliği çok belli oluyor formda 4 mod gözükmesine rağmen tek mod ile bu iş dönmüyor olaya acil el atılması lazım kaç yıldır buradayım ilk defa küfür görüyorum formda.

Çakma cinconlu seni benim kimse fenerbahçeliyimi sorgulayamaz, öleceğimi bilsemde bu uğurda canım feda ne küfüründen bahsediyon herşeye bedel fenerbahçelik nedir bilmezsin sizin GS'liğe benzemez neyse istediğin yere şikayet edin 1. Türkiyem 2. Ailem 3. Fenerbahçem bu 3 uğurda ölmeye hazır birine fenerbahçeliğimi kimse sorgulayamaz!

Cincon falan düzgün konuş gevşek ağızlı pis herif, şunu atın şuradan Allah aşkına üsluba bak adamdaki.

Adamına göre konuşuyorum ne boş yaptınız zorunuza giden noldu hala fenerbahçenin transfer söylentilerinde geziniyorsunuz ? amaç ne ? amaçsız bir insanın karşımda konuşması beni rahatsız ediyor...

Adminlere şikayet etmişsiniz bende adminlere savunmamı yapayım ( @soulxyz @MoonlanD @egehans); Fenerbahçe - Galatasaray - Beşiktaş - Trabzon ezelden beri rakiptir bunu bilmeyen yok her ortamdada aynıdır karşı taraf kışkırtıyor hukuken şuan sövsem herhangi bir cezası yoktur @Drogba190566 @Jincxed @TransferErcibi bunların ip kontrolü yapabiliyorsanız yapın tek hesap değil belli amaçları insanlara saldırdıp olay çıkarmak herkes eyvallah çekmez ben asla!
Yani herhangi bir suç küfür yoktur karşı taraf istediği yere çekiyor artniyetli GS çakma taraftar oldukları belli kendi söylentileri dışında rakiplerin söylentilerinde geziniyorlar benim 1 tane bile rakibimin söylentilerinde yorumum yoktur! Buranın amacı taraftar olduğumuz kulübün oyuncu söylentileriyle fikrimiz söylemek fenerbahçeli olduğum için fenerbahçeli kardeşimle tartışmak durumu değerlendirmektir neyse çok uzun yazdım eğer tek ben banlanırsam tüm SS'leri aldım Reddit dahil her türlü platformda paylaşacağım haksız ban yersem eğer onlarla beraber yiceksem okeyim sorun yok kışkırtanlar onlar sonuçta!

1- Bu formun kuralları var küfür edemezsin kışkırtıcı bulduğun form girdisini moda söylersin icabına bakar.
2- Benim çoklu hesap kullandığımı iddia etmişsin 3 günlük hesapsın yıllardır burdayım çoklu hesabımın olduğunu kanıtlayamazsın çünkü yok.
3- İstediğim formda istediğim yorumu yaparım seni alakadar etmez.
4- Senin yorumuna en ufak bir yanıtım yok iki hesap birden küfür etmişsiniz bunları bildirmek biz kullanıcılara düşüyor.
5- Küfür etsem hukuken haklıyım demişsin küfür edip haklı olma durumun yok hele ki bu formda küfürün yeri yok.
6- Form kurallarında taraftarlar sadece kendi kulübüne yorun yapar diye bir kural yok.
7- Ettiğin küfürlerin bende ssini aldım seni Türkiye modlarına değil direkt Almanya merkezine şikayet edeceğim buradaki modlar geçici ban veriyor senin kalıcı cihaz banı yemen gerekiyor.
8- Ben senin Fenerbahçeliligini sorgulamıyorum sorgulamam da zaten ne yaparsan yap bir kullanıcı ile iki diyalogun seni ilgilendirir beni kaosun ortaya çekme hakkın yok.
9- Sana ilk ve tek alıntım benden daha fazlasını alamazsın.

1- Küfür edemezsin yazmışsın küfür etmemişim art niyet olduğu için o şekilde algılamışsınız buna benim yapacağım bir şey yok.
2- Bir arkadaş senden bahsedince mesajda çoklu hesap kullanıyor şeklinde bir algı oluştu buda demekki buradaki üyelerle alıp veremediği olan sensin gibi gözüken.
3- Her üye istediği yorumu yapabilir kimseyi kışkırtmadığı aşalamadığı sürece.
4- Senin yorumuna en ufak yanıtım yok diyip dolaylı yoldan yanıtlayınca yanıt olmuyor sana göre anlaşılan senin algın saygı duyarım.
5- Küfür ettiğimi iddaa etmişsiniz bende bu tarz bir kışkırtmaya karşı küfür etsem bile hukuken yaptırımı olmadığını belirtmişim. (hala ortada küfür yok 07.08.2023 - 20:10'a kadar)
6- Benim için öyle diğer kulüplerim rakibim olduğu için bana ters yorum yapmıyorum yapıp yapmamak sizlerin tercihi amaçtan sapmadığınız sürece.
7- komikti istediğin kadar şikayette bulabilirsin, benden bir şey öğreneceğin varmış demekki burada cihaz banı herkesi engellemez bunun çözümü çok anakart değişimi yada bir programla bu sorun çözülüyor tabi öyle bir program yükleyemem virüs programını devredışı bırakman gerekir buda riskli yani yeni nesil anakart işlemci update yapıcaktım belki sebep olursun buna grins
8- Algı yaparak "Formda bir küfür kıyamet eksikti sonunda o da oldu. Moderatör eksikliği çok belli oluyor formda 4 mod gözükmesine rağmen tek mod ile bu iş dönmüyor olaya acil el atılması lazım kaç yıldır buradayım ilk defa küfür görüyorum formda." bunu yazmışsın sonra biri daha neyse burada çok büyük bir olaymış gibi küfürlerden bahsedilmiş küfür eden ben olmasamda kendimden sorumluyum fakat isyan eden taraftarın küfürü ne başkasına buradan nede kulübüne @BeyazGergedan arkadaş psikolojik olarak yıpranmış benim gibi anladığımdan savunuyorum tanımam etmem adamı fakat yapılan algıyada karşı durmamak olmazdı.
9- inşallah ilk ve tek alıntın olur benimle muhattap olmaman dileğiyle.

Temennim; Daha iyi niyetli bir insan olman ufak olaylardan prim yapmamaya çalışman dileğiyle, hayatta başarılar sana.

küfür ettiğini iddia etmiyorum küfür ettiğini kanıtlıyorum;
7 AĞU 2023 - 08:20 SAAT "kaç defa sildim yazdıklarımı canımı sıkma sg." benim yorumum değil önce yazdıklarını hatırla sana ne gönderme yaptım ne bir şey burada kafana göre küfür edemezsin.

2. yazdığında da beni etiketleyip ip incelemesi yapılsın diyip daha sonra da bunu ben demedim diye çeviremezsin gerekli yerlere yorumlarının ss ile beraber şikayetler de bulundum sen beni itham ettiğin şeyleri kanıtlayamazsın ancak ben senin yazdıklarını silinse bile ssi sayesinde kanıtlarım.

ORada küfür yok yinede sen bilirsin nasıl algılamak istiyorsan o şekilde algıla SG benim isim soyisim baş harfleri mesela kötü art niyetli bir karaktere sahipsin anlaşılan o yüzden engelleme olayı olsa engelicektim fakat yok varsa bulamadım sen engelle rica ediyorum benimle muhattap olmaya çalışma seni yok sayıyorum allah yardımcın olsun üzülüyorum senin adına.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#74
Aug 7, 2023 - 8:11 PM hours
Alıntı yap BeyazGergedan
Alıntı yap HadronX

Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

(Yağız Sabuncuoğlu)

80 MİLYON EURO.

Kulüplerin önündeki özellikle kur belirsizliğinde öte gelen maddi imkansızlıkların farkındayım. Biz taraftar olarak mümkün olduğu takdirde forma, kombine destek olmaya çalışıyoruz. Anlayış göstermeye çalışıyoruz. Anlamadığım nokta bu sıkıntılar varken Jayden’a 7 milyon EUR, İrfan Can’a 10 milyon EUR bir anda çıkarıp verebiliyoruz. Bu sene yaptığımızın yarısı satış yapmamışken üstelik.

Maddi imkansızlıklar da sadece Fenerbahçe özelinde değil tüm Türk kulüplerini alakadar eden konular. Sponsorluklar nezdinde dünyanın en büyük spor kulübü diyoruz, Türkiye’nin en büyük camiası diyoruz, tamam belli siyasi dinamikler yüzünden devlet elinden destek bazı rakiplerimiz kadar olmayabilir fakat kulüp bu kadar da sahipsiz değil.

Avrupa’da başarı da daimi bir oyuncu al sat sirkülasyonu içerisinde de gelmeyecektir. Kar edilen paranın aynı strateji içerisinde genç ve potansiyelli olmasının yanı sıra performans da verebilecek oyunculara yüksek bonservis düşük maaş şeklinde yatırılarak; bunların da Tadic, Dzeko, Jorginho gibi deneyimli isimlerle harmanlanarak Türkiye ve Avrupa’da rekabetçi olacak kadrolar kurulması gerekir. Bu bağlamda Oosterwolde, Ferdi, Altay, Bartuğ, Szymanski, Tadic, Dzeko, Eljif, Kim, Gustavo, İrfan transferlerini anlıyorum; Ndidi, Hjulmand, Jorginho, Dominguez, Bissouma, Livakovic transferlerini de anlarım. Ama Krunic’i özellikle bu denklemde mantık çerçevesinde bir temele oturtamadım. Krunic’e 7 vermek Hjulmand’a 20 vermekten daha mantıksız geliyor bana.

Krunic'e 7 Hjulmand 20 ikiside aslında mantıksız jorginhoyu alabilmek varken eğer mümkünse bu iki oyuncuyu değerlendirmemiz bile hata bence şuanki yönetimin transfer vizyonundan kaynaklı ekambiyi aldık sayılır zaten krunic'e alabilme ihtimaline şükrediyorum ben...
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#75
Aug 7, 2023 - 8:31 PM hours
Alıntı yap Berat_Yldz
Forum cidden kontrolden çıkmış vaziyette belli bir kesim var bunlar sürekli insanlara sataşıyor ve hakaret ediyor ama ceza almıyorlar benim gibiler cevap verince de ceza yiyoruz. Her söylentinin altına aynı isimler ve aynı tartışmalar hepimizi banlatıp forumu kendilerine bırakma peşindeler herhalde. Bu insanların oyununa gelip küfür veya hakaret etmeyin boşuna çünkü istediklerini yapmış olursunuz. Artık Alman veya Türk yetkili bir komitenin olaya el atması lazım.

+1 Amaçları o şekilde ellerine ne geçtiklerini pek anlamasamda, belki bir psikolog desteği alsa belki sonuç elde edilebilir belki ilaç tedavisi bilemiyorum sağlık durumunu bilebilsem ona göre davranırdımda yapacak bişey yok allah yardımcısı olsun ne diyelim kendi kendilerine yazsınlar buraya doktor belkide kendi haline bırakın demiştir bu tanıyı koymuş olabilir doktorlar o yüzden cevapsız bırakalım baktık kötüleşiyor cevap yazarım grins
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#76
Aug 8, 2023 - 11:32 AM hours
Alıntı yap TalentScoutTR
Transfer edildiği söyleniyor. Çok iyi transfer. Beğendiğim bir futbolcu. İki kutu arasını çok iyi oynuyor. Takım oyuncusu. Performansı hep net.

Milan Podcast’lerinde oyuncunun Fenerbahçe’ye gelmek istediği konuşuluyor. Pioli ise oyuncunun çok yönlü olmasından dolayı kaybedilmesini istemiyor. O yüzden Fenerbahçe’den yüksek bir bonservis bedeli istediler. Ara bir noktada buluşulmasını bekliyorum. Fenerbahçe sözleşmesi bitmesine az bir zaman kalmış bir oyuncu için makul olarak 5 mil euro önerdi. Lakin yabancı basının iddiasına göre Milan 10 mil euro istiyor.
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#77
Aug 9, 2023 - 7:30 PM hours
Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

(Yağız Sabuncuoğlu)

Ekambi yedek olarak düşünülüyor. Sağ kanada Cengiz transferi olmadığı takdirde Kent sağda oynayacak Ekambi de Tadic'i yedekleyecektir. 2 orta saha + Ekambi + Livakovic şeklinde transfer bitirilir, Merih ve Cengiz beklenir; ikisinin de gelmediği takdirde İCK, MHY, İsmail, Serdar Aziz maçına göre rotasyona sokularak yerli sorunu çözülmeye çalışılır.

Krunic ise Milan'da senelik 1.5 milyon EUR bandında para kazanıyor, medyada çıkan 2.5-3.5 milyon EUR senelik ücret haberlerinden hiçbirinin hiçbir doğruluğu olduğunu düşünmüyorum. Geldiği takdirde yine 1.5 milyon EUR bandında maaş alacaktır. Oyuncu tarafında bu transfer nezdinde sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ama yönetim 7-8 milyon EUR bonservis vermektense kanat transferini Ekambi ile kapatıp Cengiz'in bonservisine ayrılacak paradan tasarruf ederek Dominguez- Jorginho / Bissouma / Rabiot orta sahasını kurmaya çalışacak ve çalışmalıdır. Yabancı kaleci transferi yapıldığı takdirde de ağustos sonlarına doğru Merih ve Cengiz için tekrar sular yoklanır.

Ekambi (Sadece sol kanat-Santrafor skora etki eden oyuncu değil) yedek düşünülüyorsa 2.1mil bonservis + en az 2mil maaş vericen oyuncuya onun yerine daha iyi oyuncu alıp ilk 11e etki yapacak (2mil yerine 5-10 arası ver maaşta 3mil ver parayı çöpe atma yani) kanat transferi yapsan kent'i yedek yapsan rotasyonda zaten sağ sol kanat oynayabilen oyuncu yani yönetim transfer konusunda parayı çöpe atıyorken krunic transferi taraftarı mutlu eder, gustavo arao örneklerin iyi fakat krunic daha iyi bence en azından yavaş değil yada bir maç iyi oynayıp diğer maç kötü oynayan oyuncu değil istikrarlı bir şekilde oynar her maç en büyük avantajı bu gustavo a iyiydi devamlı aynı performansta oynuyordu istikrarlıydı ama yavaştı.

Yapılan transferde en önemli unsur ilk 11'e etkisi ne ? yani fener 3 yıllık imza attırıcak ekambiye 2.1mil bonservis + min. 6mil (2.1+6) yani adamın maliyeti 8.1 mil en kötü etkisi belki yılda 1-2 maç önemli rol oynar. Krunic en azından sakatlığı olmadığı sürece full oynar etkisi büyük yani ilk 11'e tabi daha iyisini isterdikte elimizdeki yönetimin vizyonu anca buna yetiyor çok büyük beklentiye girmemek lazım.

Düzenli oynar, Gustavo’dan da iyidir. Benim derdim daha iyisinin alınabileceği fırsat ve kaynak varken Krunic’in tercih edilmesi. Taraftar olarak ben şahsen 7 milyon EUR’ya Krunic inse mutlu olmam, Jorginho / Bissouma / Ndidi / Guido Rodriguez gelirse mutlu olurum. Yavaş, hızlı, kesici, pasör önemli değil; daha iyisini alabileceğin kaynak varken daha azını almak kötü transferdir. 3 sene önce şampiyon olmuşsundur Krunic’le de olur, tüm rakiplerin darboğazdadır orta sahaları Crespo - Zajc - İsmail’dir mesela o zaman Krunic’le olur. Gedson Krunic’i sırtına alır 90 dakika iki saha arası mekik dokur. Galatasaray 13. oldu orta sahaya Torreira - Oliveira - Mertens çektiler. Adamlar Paredes, Fred, Ndombele konuşuyor, hayalleri Griezmann Felix. Sanki Zaniolo bizim orta sahaya Nef turu attırmamış gibi Zaha çekiyor, sanki bizim Serdar Dursun bunlara 2 gol 2 asist oynamış gibi Nelsson ve “sen 1 milyon eder misin” Abdülkerim’in yanına Davinson Sanchez falan kovalıyor. Biz burada Krunic iyi trasnfer olur mu tartışması vermemeliyiz. Kötü transfer. Vasat transfer. 2.oluruz.

Biz küme düşecektik 3 sene önce, 4 farklı takım şampiyonluğu izledik, Sivas’ta ellerimizle şampiyonluk verdik orta sahamız yok diye, ite kaka zar zor 2.olduğumuz geçen sene içeride dışarıda 3 yedik. Ben taraftarım. İstemiyorum, Emre’den beri topçu yüzü görmemiş a** k**mun 6 numarasına 9 senedir şampiyon olunamıyorken a** k**mun ortalama futbolcularının gelmesini istemiyorum.

Bende seninle aynı durumdayım... inşallah bu sene şampiyon olamayızda ali koç ve yönetiminden kurtuluruz... düşün yani bir taraftar olarak ne diyorum kafayı yedirtti bunlar bu sene ekambi transfer haberinden sonra belli oldu beklentiye girmemek lazım maks. yönetimin transfer vizyonu krunic olur orta saha için 2. transferide orta sahada mert hakanın sözleşmesi yenilenir zaten ali koça göre en iyisi o, kaleciyide navas yapar navasta oynamamaktan çöpe dönmüştür navasıda 5. haftadan sonra kulübede keyif yaptırırız grins şaka gibiler bu senede GS-BJK şampiyonluğunun takipçisi oluruz toplantılarda konuşulur istatistikler konferans liginin şampiyonunu yendik vs. grins grins grins üzülüyorum bir fenerbahçelinin bu şekilde kendini avutmasından.

Dua et seneye ali koç başkanlığa devam etmesin ederse galiba kümeye düşme hattına kadar yolu olucak 46mil satışa paramız yok oraya buraya gidicek diyen başkan takımı siker ptt ligine bile yollar grins Aziz başkanı sevmesemde Aziz başkanın kıymetini bilmemişiz, en azından gerçek bir fenerbahçeliydi...

Bu dediklerimi not al Transferler;
1- Ekambi
2- Krunic
3- Navas
4- Mert hakanın sözleşmesini yenilenip saha gezdirilir miha zajc yapılan yeni transfer şekli grins
5- Yedek kulübesi için santrafor-orta saha takviyesi ilk 11'de oynatmıyacağımız kalite serdar dursun için yedek alınabilir 5. santrafor şeklinde orta saha rotasyon için 6.-7. şeklinde mert hakanla yedek kulübesi savaşı verirler filan grins

Şuanki benim hissettiğim yönetimin transfer konusundaki vizyonu bu kafalarında dzeko tadic yıldız aldılar ya onlar için navas krunic ekambi mert hakan yıldız oyuncu sonuçta grins

@soulxyz @MoonlanD @egehans

Bu küfürlü yoruma nasıl müsade edebiliyorsunuz ? Bu arkadaş bu küfürleri rahat rahat edip forumu seviyesiz bir kıraathane ortamına çevirmelerine müsade ederseniz bu formun düzenini nasıl sağlayacaksınız? Burada bazı küfür edenlere ceza uygulayıp bu şahsa ceza uygulamazsanız bundan sonraki küfürlü ve seviyesiz yorumların devam etmesine sebebiyet verecektir.
This contribution was last edited by ScoutTransferi on Aug 9, 2023 at 7:33 PM hours
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#78
Aug 9, 2023 - 8:11 PM hours
Alıntı yap ScoutTransferi
Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

(Yağız Sabuncuoğlu)

Ekambi yedek olarak düşünülüyor. Sağ kanada Cengiz transferi olmadığı takdirde Kent sağda oynayacak Ekambi de Tadic'i yedekleyecektir. 2 orta saha + Ekambi + Livakovic şeklinde transfer bitirilir, Merih ve Cengiz beklenir; ikisinin de gelmediği takdirde İCK, MHY, İsmail, Serdar Aziz maçına göre rotasyona sokularak yerli sorunu çözülmeye çalışılır.

Krunic ise Milan'da senelik 1.5 milyon EUR bandında para kazanıyor, medyada çıkan 2.5-3.5 milyon EUR senelik ücret haberlerinden hiçbirinin hiçbir doğruluğu olduğunu düşünmüyorum. Geldiği takdirde yine 1.5 milyon EUR bandında maaş alacaktır. Oyuncu tarafında bu transfer nezdinde sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ama yönetim 7-8 milyon EUR bonservis vermektense kanat transferini Ekambi ile kapatıp Cengiz'in bonservisine ayrılacak paradan tasarruf ederek Dominguez- Jorginho / Bissouma / Rabiot orta sahasını kurmaya çalışacak ve çalışmalıdır. Yabancı kaleci transferi yapıldığı takdirde de ağustos sonlarına doğru Merih ve Cengiz için tekrar sular yoklanır.

Ekambi (Sadece sol kanat-Santrafor skora etki eden oyuncu değil) yedek düşünülüyorsa 2.1mil bonservis + en az 2mil maaş vericen oyuncuya onun yerine daha iyi oyuncu alıp ilk 11e etki yapacak (2mil yerine 5-10 arası ver maaşta 3mil ver parayı çöpe atma yani) kanat transferi yapsan kent'i yedek yapsan rotasyonda zaten sağ sol kanat oynayabilen oyuncu yani yönetim transfer konusunda parayı çöpe atıyorken krunic transferi taraftarı mutlu eder, gustavo arao örneklerin iyi fakat krunic daha iyi bence en azından yavaş değil yada bir maç iyi oynayıp diğer maç kötü oynayan oyuncu değil istikrarlı bir şekilde oynar her maç en büyük avantajı bu gustavo a iyiydi devamlı aynı performansta oynuyordu istikrarlıydı ama yavaştı.

Yapılan transferde en önemli unsur ilk 11'e etkisi ne ? yani fener 3 yıllık imza attırıcak ekambiye 2.1mil bonservis + min. 6mil (2.1+6) yani adamın maliyeti 8.1 mil en kötü etkisi belki yılda 1-2 maç önemli rol oynar. Krunic en azından sakatlığı olmadığı sürece full oynar etkisi büyük yani ilk 11'e tabi daha iyisini isterdikte elimizdeki yönetimin vizyonu anca buna yetiyor çok büyük beklentiye girmemek lazım.

Düzenli oynar, Gustavo’dan da iyidir. Benim derdim daha iyisinin alınabileceği fırsat ve kaynak varken Krunic’in tercih edilmesi. Taraftar olarak ben şahsen 7 milyon EUR’ya Krunic inse mutlu olmam, Jorginho / Bissouma / Ndidi / Guido Rodriguez gelirse mutlu olurum. Yavaş, hızlı, kesici, pasör önemli değil; daha iyisini alabileceğin kaynak varken daha azını almak kötü transferdir. 3 sene önce şampiyon olmuşsundur Krunic’le de olur, tüm rakiplerin darboğazdadır orta sahaları Crespo - Zajc - İsmail’dir mesela o zaman Krunic’le olur. Gedson Krunic’i sırtına alır 90 dakika iki saha arası mekik dokur. Galatasaray 13. oldu orta sahaya Torreira - Oliveira - Mertens çektiler. Adamlar Paredes, Fred, Ndombele konuşuyor, hayalleri Griezmann Felix. Sanki Zaniolo bizim orta sahaya Nef turu attırmamış gibi Zaha çekiyor, sanki bizim Serdar Dursun bunlara 2 gol 2 asist oynamış gibi Nelsson ve “sen 1 milyon eder misin” Abdülkerim’in yanına Davinson Sanchez falan kovalıyor. Biz burada Krunic iyi trasnfer olur mu tartışması vermemeliyiz. Kötü transfer. Vasat transfer. 2.oluruz.

Biz küme düşecektik 3 sene önce, 4 farklı takım şampiyonluğu izledik, Sivas’ta ellerimizle şampiyonluk verdik orta sahamız yok diye, ite kaka zar zor 2.olduğumuz geçen sene içeride dışarıda 3 yedik. Ben taraftarım. İstemiyorum, Emre’den beri topçu yüzü görmemiş a** k**mun 6 numarasına 9 senedir şampiyon olunamıyorken a** k**mun ortalama futbolcularının gelmesini istemiyorum.

Bende seninle aynı durumdayım... inşallah bu sene şampiyon olamayızda ali koç ve yönetiminden kurtuluruz... düşün yani bir taraftar olarak ne diyorum kafayı yedirtti bunlar bu sene ekambi transfer haberinden sonra belli oldu beklentiye girmemek lazım maks. yönetimin transfer vizyonu krunic olur orta saha için 2. transferide orta sahada mert hakanın sözleşmesi yenilenir zaten ali koça göre en iyisi o, kaleciyide navas yapar navasta oynamamaktan çöpe dönmüştür navasıda 5. haftadan sonra kulübede keyif yaptırırız grins şaka gibiler bu senede GS-BJK şampiyonluğunun takipçisi oluruz toplantılarda konuşulur istatistikler konferans liginin şampiyonunu yendik vs. grins grins grins üzülüyorum bir fenerbahçelinin bu şekilde kendini avutmasından.

Dua et seneye ali koç başkanlığa devam etmesin ederse galiba kümeye düşme hattına kadar yolu olucak 46mil satışa paramız yok oraya buraya gidicek diyen başkan takımı siker ptt ligine bile yollar grins Aziz başkanı sevmesemde Aziz başkanın kıymetini bilmemişiz, en azından gerçek bir fenerbahçeliydi...

1- Ekambi
2- Krunic
3- Navas
4- Mert hakanın sözleşmesini yenilenip saha gezdirilir miha zajc yapılan yeni transfer şekli grins
5- Yedek kulübesi için santrafor-orta saha takviyesi ilk 11'de oynatmıyacağımız kalite serdar dursun için yedek alınabilir 5. santrafor şeklinde orta saha rotasyon için 6.-7. şeklinde mert hakanla yedek kulübesi savaşı verirler filan grins

Şuanki benim hissettiğim yönetimin transfer konusundaki vizyonu bu kafalarında dzeko tadic yıldız aldılar ya onlar için navas krunic ekambi mert hakan yıldız oyuncu sonuçta grins

Bu küfürlü yoruma nasıl müsade edebiliyorsunuz ? Bu arkadaş bu küfürleri rahat rahat edip forumu seviyesiz bir kıraathane ortamına çevirmelerine müsade ederseniz bu formun düzenini nasıl sağlayacaksınız? Burada bazı küfür edenlere ceza uygulayıp bu şahsa ceza uygulamazsanız bundan sonraki küfürlü ve seviyesiz yorumların devam etmesine sebebiyet verecektir.

Altıntı yaptığın yerde küfürüm olmaması iyiymiş grins alıntı yaparken amaçları saptırma kimin uşağısın sen asşikfşiaskfias grins
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#79
Aug 9, 2023 - 8:17 PM hours
Alıntı yap ScoutTransferi
Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap BeyazGergedan

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

(Yağız Sabuncuoğlu)

1- Ekambi
2- Krunic
3- Navas

upss varmış küfürüm okudum şimdi farkında olmadan yazmışım senin niye zoruna gitti açıklamak istermisin ? orada ben ve beyazgergedan küfür etmiş ilgisi olmayan herkes üstüne alınmış galiba biri küfür etsede üstüme alınsam tarzında takılıyonuz küfürü kendi takımıma etmişim neyin kafasını yaşıyonuz siz ? işsiz misiniz
Rade Krunic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#80
Aug 9, 2023 - 8:32 PM hours
Formda küfür kıyamet almış başını gitmiş derken ben küfür etmedim iftira atma diyen şahıs şimdi evet etmişim yanlışıkla olmuş diyor üstelik küfürü normal bir durum gibi kendi takımıma ettim sizi ne ilgilendirir diyor belli ki yaptığı davranışı normal buluyor ancak burası twitter değil ve kuralları okumamış.
Transfermarkt en önemli 11 kuralın 3. Maddesinde diyor ki;

Etik değerlere ayrkırı tüm kırıcı, hakaret içeren, karalayıcı, tehdit eden, müstehcen ya da taciz içeren içerikler yasaklanmıştır. Hafif küfürler buna dahildir.

Ağızlarını açtıklarında bizi banlatmaya çalışıyorlar çoklu hesap kullanıyorlar vs. diye birden fazla çirkin söylemde bulunup hesapları kapandıkça yeni hesap ile gelip eski kullanıcıları banlatmaya çalışan bu şahıslara halen gerekli yaptırım uygulanmıyor bu da garip bir durum.

https://www.transfermarkt.com.tr/intern/elfGebote

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.